Depreme Dayanımlı Hafif Çelik Evlerimiz

ANA SAYFA


Cazip Fiyatlar ve Sönmez Konteyner & Prefabrik Güvencesiyle derhal sahip Olun.

Yüksek güvenlikte çelik evleri m2 üzerinde fiyatlarla kaynaksız vidalı sistem perçin ile kısa sürede üretip kullanıma hazır nitelikte kurulum yaparak teslim ediyoruz.

Çelik evler, geleneksel yapıların zelzele gibi faktörlere karşı güven zafiyeti için en önemli çözüm içermektedir. Çelik malzemeden kaynaksız vidalı sistem perçin kullanılarak üretim yapılan Konteyner & Prefabrik hafif çelik evler tam güvenli yapı modeleridir Çelik evin ana iskeletini oluşturan çelik malzeme hafif yapısı ve elastiki özelliğiyle depreme karşı tam güvenlik sağlar.

Konteyner & Prefabrik  hafifçe çelik evler 50 metrekareden 200 metrekareye kadar ister tek katlı yada iki katlı çok sayıda projelerimizle kısa sürede üretilip çok ekonomik fiyatlarla kullanıma hazır özellikte teslim edilmektedir.

Konteyner & Prefabrik  Çelik Evlerin Avantajları

– Hafif çelik evler kusursuz bir konforla beraber estetik özelliğe sahip olup son aşama güvenli ev modelidir.

– Çelik evler ekonomik fiyat pozitif yanlarına haizdir. Çelik evleri ekonomik kılan en önemli özellikler; Konteyner & Prefabrik  modern tesislerinde kaliteli tam araç-gereç kullanılarak üretilmesi, demonte özelliğiyle rahat tüm Türkiye geneline kolay nakliye avantajı, tüm detayları fabrikada hazırlandığından kaynaksız vidalı perçin sistemle kısa sürede kurulum yapılması gibi nedenlerle çelik ev cazip fiyat avantajları sunmaktadır.

– Hafif çelik yapılar, kiriş ve kolon içermediğinden, ara kat, iç ve dış duvar ebatları ile mekândan tutum sağladığı şeklinde, bu durum, binanın ergonomik ve ekonomik değerini de artırıcı bir etkendir.

– Çelik malzeme taşıyıcı ömrü çok uzundur. Kuşaklar boyu itimat içinde bir yaşam sunar.

– Zelzele, fırtına, sel baskını benzer biçimde organik afetlere karşı dayanıklılığı, geleneksel yapılardaki can ve mal kayıplarının söz mevzusu olmayışı ve bu afetler ondan sonra oluşabilecek minimum hasarların tadilinin hızlı ve basit oluşu da hafif çelik yapı sisteminin ekstra ekonomik değerini teşkil eder.

– Çelik evler %100 tam dönüşümlü çevreci özelliğe sahiptir. Taşıyıcı sistem yine kullanılabilir ve geri dönüşümlüdür.

– Hafif çelik yapı sistemi son derece hızlı bir inşaat sistemidir. İklim farkı ayırt etmeksizin konut tipi yapılarda, 1 haftada ana taşıyıcı sistem kurulur, 1 ay gibi çok kısa bir sürede de anahtar teslimi imalat tamamlanır. Belli bir “inşaat mevsimi” yoktur. Temel haricinde betonarme gerektirmez.

– Esnek özelliğiyle farklı iç ve dış kaplamalara olanak sunar. (Alüminyum kompozit kaplama, cam cephe, yalıpan, ahşap vb.)