HAKKIMIZDA

ANA SAYFA


Sönmez Konteyner Ortadoğunun en büyük sanayi bölgesi olan Ankarada sektörün duayyenlerinin yetiştiği Ostimde 2011 yılında hizmet vermeye başlayan ana konusu konteyner imalatı olan firmamız geleceğe yönelik kararlı ve bilinçli atımları atabilmenin ancak kurumsal bir kimlikte mümkün olabileceği düşüncesiyle yeniden yapılanma faaliyetlerine başlanmıştır. 2013 yılı itibariyle hizmet yelpazesini genişleterek ikinci el konteyner alım – satımı ve kiralık konteyner hizmeti vermeye başlamıştır.

Başarısında doğru bilgilendirme, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması, satış sonrası müşteriye verdiği hizmet, sürekli bir arayış içerisinde olması, ihtiyaçlarınızın belirlenmesinde gösterdiği çözüm ortaklığı, bilgimiz, tecrübemiz, referanslarımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmayı kendisine öncelikle hedef belirlemiştir.

Neden varız?


Konteynerler, basit kurulumu uygun fiyat ve zaman bakımından kolay elde edilebilir olması ile geçici yapı çözümleri sunar. Bu sebeple inşaat, yol yapımı, şantiye veya bahçe konteyner dediğimiz yaşam alanı konteynerler ile sizler için geçici yapı çözümleri sunuyoruz.

Ne iş yaparız?


Sönmez Konteyner Ankarada konteyner imalatı, ofis konteynerler, şantiye konteyneri, depo konteyneri, yemekhane konteyner, yatakhane konteyner, mobil konteyner, birleşim konteyner, demonte konteyner, wc duş konteyner imalatı ve istekleriniz doğrultusunda özel konteyner imalatı yapmaktayız. Aynı zamanda satın almak istemezseniz kiralık konteyner hizmeti veriyoruz.

Kime hitap ederiz?


Üst yapı projeleri, Alt yapı projeleri, Turizm projeleri, Konut projeleri, Enerji projeleri, Arıtma tesisleri, Baraj – Gölet projeleri, Su yapıları, Spor tesisleri, Boru hatları, Çevre düzenleme projeleri, Eğitim tesisleri, Kamu binaları, Elektrik projeleri, Harfiyat – Dekapaj -, Kazı İşleri, Bahçe ve Yaşam Alanı olarak, Vb. birçok alanda kullanılabilir.

KALİTE HEDEFLERİMİZ

KALİTELİ iŞÇİLİK

Üretim sürecinde hatasız işcilik elde etmek.

ZAMANINDA TESLİMAT

Taahhütde bulunan zamanda teslim etmek.

UYGUN KOŞULLAR

Kaliteli ürünleri en uygun koşullarda sağlamak.

TEKNOLOJİYİ TAKİP ETMEK

Sektöre ait standartları takip etmek uygulamak ve kullanıcının bilinçlenmesini sağlamak.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizin isteklerine göre doğru ürünü belirlemesine yardımcı olmak ve eksiksiz tamamlamak.

YENİLİKÇİ

Teknolojiyi ve gelişmeleri takip edip ürünlerimizde uygulamaya almak.