Heyecanlandıran Projelerimiz

ANA SAYFA


Prefabrik konutlar birinci dünya savaşı esnasında hayatımıza gitmiş bir yapılardır. Savaş alanında güvenlik sağlaması amacıyla kurşun geçirmeme özelliği bulunan çeliktenüretilmiştir. Bunun yanı sıra çelik rahat şekil alabilen bir maddedir.Parçalanıp toplanması ve kurulabilir olması nedeniyle de taşıma kolaylığımevcuttur. İlerleyen yıllarda ise kullanışlı olması sebebiyle sürekli kullanımamaçlı ev olarak da tercih edilmiştir.

Prefabrik evler özellikleJaponya gibi deprem kuşağında olan ülkeler için biçbilimselş ürünlerdir. Hazır yapmodeller olduğundan dilediğiniz konut yapıyı görüp beğenip siparişedebiliyorsunuz. Modeller tek ve çok katlı olarak tasarlanmıştır. Ek olarak normalevlere nazaran hem çok daha kısa sürede aynı zamanda daha uygun ekonomik fiyatlarla inşaedilmektedir.

İçeriğinde bulunan ısı ve enerjiyalıtımı özelliği ile ekonomiye ayrıca bir katkı sağlıyor ve yaşamı daha kolaybir hale getiriyor. Meydana getirilen bir prefabrik evin ortalama ömrü 40 ile70 yıl arasında değişim gösteriyor. Tüm bunların yanı sıra güzel duyu duruşu ilede görsel anlamda ilgi çekiyor ve tercih edilme sebeplerinin de başındageliyor.