Kabin Nedir ?

ANA SAYFA


İnsanların yaşam alanlarında farklı türlerde kullanılmak suretiyle kabinler bulunmaktadır. Bunlar ekonomik güvenlik, standart mobo, geniş yaşam, klasik, metropol,askeriyeye özel imalattan kamuflajlı, sandviç panel, mega ve duş olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanışlı minik özel bölmeler ve modern olarak dikkat çekmektedir. Sağlam ve güvenli yapıya haiz, ısı ve ses yalıtımı ve tek parça olarak taşınma kolaylığı ile kullanışlıdır.

Her kabinin farklı kullanım alanları mevcuttur. Bu yüzden hangi alanda kullanılmak üzere oldukları imalat aşamasında önemlidir. Teknik özellikleri bakımından kapsamlı olması gerekir. İsteğe görede yapılabilen ürünler müşteri açısından da avantajlı bir hal almaktadır.Yıkanabilir ve yıkanmaya dayanıklı olarak çürümez ürünlerdir.

Kabinler anti bakteriyel silikonla yapılabilir. Bu da toza,suya, sese ve kar koşullarına karşı izole edilebilmektedir. Dış yüzeyler ultraviyole ışınlara karşı dayanıklı üretilmektedir. Yüksek güvenirlikli yapılar ise kurşun geçirmez özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Herkesi kullanımına uygun olarak dizayn edilmesi açısından kullanımı rahat ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünler hem de çağdaş şehir planlarına uygun olarak hazırlanabilmektedir.