Prefabrik Kapalı Alan Çözümleri İçin Bize Bekleriz

ANA SAYFA


Prefabrik günümüzde uygun, hızlı ve sağlıklı üretimi ile tercih esnasında birinci olmuştur. Sitelerde güvenlikler için şantiyelerde işçiler ve servis alanları için çok sık kullanılmakta ve metre kare olarak sipariş verilip lüks ve normal standart seçenekleri bulunmaktadır. Fiyatlandırma arzu ve büyüklüğe göre çeşitlilik göstermektedir.

Günümüzde site anlayışı yaygınlaştığından bu siteler için güvenlik kabinleri ihtiyacı doğmaktadır. Gene aynı şekilde okullarda ve iş yerlerinde kullanılmakta ve burada zaman geçirecek bekçinin veya güvenliğin sağlıklı koşulları için uygun fiyatı ile birinci tercihtir. Ek olarak bu siteleri yaparken bir şantiye alanında orada kalacak işleri için ve atölyeleri için kapalı sağlıklı bir alana gereksinimları bulunmaktadır. Bu alanlar da konteynerler ile sağlayabiliriz. Bir ev konforu sağlamak artık firmanın içinde ne kullanacağı ile ilgilidir. Biz kapalı alanı en iyi şekilde yaparak görevimizi tamamlamış oluruz.

Sönmez Konteyner & Prefabrik bu konuda deneyim edinmiş ve her ihtiyacınız için arzu ettiğiniz standartlarda ürün hazırlayıp siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan neye ihtiyacınız var ve nerede kullanacaksınız sorularınız ile bizlere gelmektir. Bizler size çözümü sunmuş olacağız.