Prefabrik Yapılar ve Konteynerler Üretiyor ve Kiralıyoruz

ANA SAYFA


Konteyner yaşam alanlarının imalatcısı Sönmez Koneteyner & Prefabrik, tecrübe ve birikimlerini bilgi, piyasa ve arge ile geliştirerek Dünya geneline hayatı kolaylaştıran yapılar sunuyor. Modüler yaşam üretimlerimiz Yurt içi ve Yurt dışında kullanılıyor.

Başta işçi şantiye çözümlerinde modüler işçi kampları olmak üzere, ofisten eve bir çok alanda kullanılabilen tasarım ve modellerde imal edilen Sönmez konteynerin kullanım alanları arasında; yönetim binaları, belediye ve diğer kamu kuruluşları ek hizmet binaları, eğitim binaları, hastane yapıları, aile sağlığı merkezi binaları, yemekhane ve yatakhane binaları, sosyal tesis binaları, satış ve pazarlama ofisleri, gsm kabinleri, spor tesisi ve klüp binaları, anaokulları, askeri tesis yapıları, labaratuar ve görüntüleme merkezi üniteleri, wc duşlar, araştırma merkezi yapıları, polis ve jandarma merkezi binaları gibi bir çok yapı yer almaktadır.

Standart ve Standart dışı üretimli konteyner modellerinin yanı sıra birleşimli ve demonte planda çok katlı yapılar üretilmektedir. Demonte üretimlerimiz kara, deniz, demiryolu ve hava yoluyla uluslararası taşımacılık standartlarında Türkiyenin ve Dünyanın  her noktasına ekonomik nakliye fiyatlarına sahiptir. Birleşimli ve demonte ürünlerimizin montajla görevli ekiplerimizce gerçekleştirilerek kullanıma hazır teslim edilmektedir. Anahtar teslim paket fiyat seçenekleriyle 81 il ve Yurt dışında ses getiriyoruz.