Prefabrikte Yeni Sistem Kullanıyoruz

ANA SAYFA


Prefabrik nedir ?

Parçaların önceden hazırlanıp birleştirme yöntemiyle sağlam ve dayanıklı bir yapı kurmaktır. Prefabriğin kullanımı çok basit ve pratiktir. Çok kısa zamanda ortaya çıkan bir yapı sistemidir.Duvar, kapı, pencere şeklinde detaylar fabrikasyon olarak hazır şekilde montelenir. Bir ev konforunu bulabileceğiniz yapıtlarla kaliteli, güvenli ve sağlam malzemeler kullanılmaktadır.

Prefabrik sistemleri, teknolojik gelişmelerle çok farklı kullanım alanlarına yayılmıştır. Malzeme statüsünde artık bir çok firmanın tercih etmiş olduğu ham madde olurken, sektörel hizmet için yapının kendini oluşturacak kadar donanımlı bir hale bürünmüştür. Esasen eski haliyle bir kabin diye nitelendirdiğimiz yapı şimdilerde hastane ocakları, acil servis,ofis binaları, şantiye binaları, arşivleme yapılar, konforlu konutlar ,yatakhaneler benzer biçimde bir çok amaca hizmet eden binaları kullanabilirsiniz.

Nakliye ve montajı en rahat prefabrik yapıtlardır. Özellikle inşaat, petrol, harita firmaları şantiyeleri için konteyner yapıtları tercih etmektedirler. Gittiği her şantiyede rahatlıkla ofis oluşturmak, ofis içi gerekli her türlü ayrıntıyı ekleyerek, personellerine rahat bir ortam sunmaktadırlar.